طراحی، تولید و اجرای تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تالار ، هتل ، رستوران ، فست فود ، کافی شاپ ، بیمارستان و سردخانه با استفاده از بهترین برندها

درباره گروه صنایع استیل صدف


صنایع استیل صدف یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی فعالیت خود را از سال 1367 در زمینه تولید، تجهیز و راه اندازی سیستم های پخت رستورانی، هتل، تالار، فست فود، بیمارستان و کافی شاپ آغاز نموده و هم اکنون با در اختیار داشتن پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا و پرسنل آموزش دیده و حرفه ای این افتخار را دارد که تمامی تجهیزات مورد نیاز بزرگترین مجموعه های غذایی، بیمارستانی و غیره را با استانداردهای جهانی در کمترین زمان ممکن تجهیز و راه اندازی نماید.به این منظور در نظر دارد با حذف واسطه ها بین خود و کسانی که قصد راه اندازی آشپزخانه صنعتی(رستوران، هتل، فست فود و...) را دارند موجب شود محصولات با قیمت واقعی در اختیار آن ها قرار گیرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


اهداف صنایع استیل صدف

 

1- طراحی، تولید و عرضه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی بدون واسطه در اختیار مشتری قرار گیرد.

2- با حذف واسطه ها، محصولات با قیمت واقعی بدست مصرف کننده برسد.

3- گروه استیل صدف یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه های صنعتی آماده عرضه محصولات با کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی و روز دنیا می باشد.

4- بعد از عقد قرارداد با مشتری استیل صدف آماده طراحی، تولید و ارسال محصولات در کمترین زمان ممکن با همان کیفیت بالا می باشد.

5- صنایع استیل صدف به منظور رفاه و راحتی مشتری در تجهیز کردن آشپزخانه های صنعتی اعم از رستوران، هتل، فست فود، بیمارستان، تالار و...تمام محصولات آشپزخانه های صنعتی (صفر تا صد محصولات) را تولید و تأمین می کند.

6- و در آخر هدف اصلی گروه استیل صدف از تمامی این فعالیت ها و تلاش ها، تنها و تنها جلب رضایت مشتری می باشد تا محصولی با کیفیت و متناسب با نیاز مشتری در اختیار مشتریان عزیز قرار گیرد.